Podívejte se na videa z workshopů k EURO U 21

3. 07 2015 | Během mistrovství Evropy U 21 se uskutečnily na Moravě dva velmi zdařilé worshopy UČFT. Na obou vystoupila řada osobností v čele s reprezentačním koučem Pavlem Vrbou. Nabízíme krátké videoukázky z názorů, které prezentovaly fotbalové trenérské špičky.

Oba worskhopy potvrdily neobyčejný zájem trenérů o vzdělávání a doškolování. Důkazem budiž účast 140 trenérů, kteří velmi pozitivně vnímají fakt, že renomovaní trenéři jezdí za nimi do menších měst a obcí.

V přednáškové části vystoupil i Pavel Vrba, který otevřeně analyzoval kvalifikační duel českého reprezentačního týmu s Lotyšskem. Velmi povedené byly i panelové diskuse, v nichž s účastníky worshopů debatovali přední trenéři  Bohumil Páník, Zdeněk Psotka, Vlastimil Palička a Petr Uličný.

"Líbila se mi neobyčejná přímost a upřímnost zúčastněných odborníků v prezentování svých názorů a praktických zkušeností," pochvaloval si Verner Lička, prezident UČFT. "Naprosto výjimečná byla analýza reprezentačního týmu v podání Pavla Vrby, ve které se Pavel pouští do velice detailních a osobních hodnocení, dává nahlédnou do své kuchyně způsobem naprosto ojedinělým nejen u nás , ale i v zahraničí¨," dodal.

Jediným handicapem byla neúčast trenérského doyena Karla Brücknera, který musel odříct na poslední chvíli účast ze zdravotních důvodů. I touto cestou mu přejeme brzké uzdravení.

Pro ty, kteří nemohli na workshopech být, přidáváme krátké videokázky s názory přednášejících trenérů.

Zdeněk Psotka, šéf mládežnické akademie 1. FC Slovácko

 

Vlastimil Palička, šéf mládežnické akademie HFK Olomouc

 

Petr Uličný, bývalý úspěšný prvoligový trenér

Aktuality
Mezinárodní trenérský kongres ITK 2015

Mezinárodní trenérský kongres ITK 2015

Na konci července uspořádala Unie německých fotbalových trenérů (BDFL) ve Wolfsburgu Mezinárodní trenérský kongres - jako hlavní doškolovací seminář pro téměř 900 ... čtěte hned